مترو

بوژی

واگن باری

ریل باس

تعمیرات

اخبار

card__image
خبر فوری

سامانه پرسنلیِ

راه اندازی سامانه پرسنلی جدید به همراه فعال شدن سامانه پرسنلی در دفتر مرکزی تهران و همچنین از امروز تمامی کاربران میتوانن به صورت انلاین از سامانه پرسنلی برای ثبت مرخصی . ماموریت و.... استفاده کنند برای مشاهده دموی جدید از سامانه طراحی شده بر روی لینک زیر کلیک کنید و دمو برنامه را دانلود کنید

card__image
خبر فوری

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

با قلبی آکنده از غم ، از خبر شهادت خادم الرضا(ع) حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور محبوب و همراهانشان حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز ، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی اندوهگین و متاثر گشتیم. شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) شهادت آیت الله رئیسی و همراهانشان را محضر حضرت ولی عصر (عج) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می کند. روابط عمومی شرکت ایریکو

card__image
بازدید

بازدید مدیرعامل رجا و هیات همراه از مجموعه ایریکو

به گزارش روابط عمومی ایریکو روز چهارشنبه مورخ 1403/01/29 مدیرعامل رجا به همراه جمعی از مدیران پس از جلسه ای با اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد ایریکو از خطوط تولید این مجموعه بازدید نمودند.

card__image
بازدید

بازدید قطار شهری تبریز از مجموعه ایریکو

روز چهارشنبه مورخ 1403/01/29 جمعی از مدیران و معاونین قطار شهری تبریز از سایت مترو ایریکو بازدید نموده و شاهد تجهیزات و توانمندی های این شرکت در ساخت انواع واگن های مسافری و باری از جمله مترو بودند.

card__image
بازدید

بازدید شرکت ذوب آهن اصفهان از مجموعه ایریکو

به گزارش روابط عمومی شرکت ایریکو مجموعه مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان در مورخ 1402/11/26 از این شرکت بازدید نموده و شاهد توانمندی این شرکت در خصوص تولید انواع واگن ها بودند.

card__image
بازدید

بازدید وزیر محترم صنعت و معدن تجارت از ایریکو

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان وزیر محترم صمت و هیات همراه در روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ از این مجموعه بازدید نموده و از نزدیک شاهد توانمندی های این شرکت در زمینه تولید انواع واگن های مسافری و باری بودند.

card__image
بازدید

بازدید مدیرعامل محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران از ایریکو

در مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ مدیرعامل محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران و هیات همران از مجموعه کارخانجات ایریکو بازدید کردند. طی بازدید مدیرعامل محترم شاهد توانمندی های این مجموعه در زمینه های تولید انواع واگن های مسافری از جمله ریل باس و مترو و واگن های باری بودند.

card__image
بازدید

بازدید جمعی از مسئولین وزارت کشور از ایریکو

به گزارش روابط عمومی ایریکو ، روز یکشنبه مورخ 1402/08/14 جمعی از مسئولین وزارت کشور از مجموعه کارخانجات ایریکو بازدید نموده و شاهد توانمندی های این مجموعه در زمینه تولید انواع واگن مسافری ( مترو و ریل باس ) و هم چنین انواع واگن باری بودند.

card__image
بازدید

بازدید شهردار محترم شیراز و هیات همراه محترم از شرکت ایریکو

گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) ، شهردار محترم شیراز و هیات همراه محترم جناب آقای دکتر اسدی سه شنبه مورخ 1402/08/02 از قسمت های مختلف تولیدی این مجموعه بازدید نمودند و از نزدیک با توانمندی های این شرکت در حوزه ساخت و تولید انواع مختلف واگن های مسافری و باری آشنا شدند.

card__image
بازدید

بازدید ایران ترانسفو از ایریکو

جمعی از مدیران ایران ترانسفو از شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان بازدید نموده و از نزدیک شاهد توانمندی های این شرکت در خصوص تولید انواع واگن های مسافری و باری بودند.

card__image
بازدید

بازدید وزیر محترم راه و شهرسازی و هیات همراه

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان در مورخه 1402/06/02 وزیر محترم راه شهرسازی جناب آقای دکتر بذرپاش و هیات همراه و همچنین جمعی ازمسئولین استان و شهرستان از مجموعه کارخانجات ایریکو بازدید نموده و از نزدیک شاهد توانمندی های این شرکت در زمینه ساخت انواع واگن های مسافری و باری بودند.